Müşteri Hizmetleri

 
Nakliye ve Teslimat
www.rapiconturkiye.com sitemiz üzerinden satın alınan ürünler 2-3 iş günü içerisinde istenilen kargo firmasına veya aynı gün içinde Aras kargoya teslim edilir. Ürünlerimizin teslim süresi İstanbul sınırları için ertesi gün, diğer iller için 2-4 gün olabilir. Resmi tatil günleri vb. sebebler bu süreyi uzatabilir. Kargo firmasında yaşanabilecek teknik sorunlardan gerçekleşebilecek gecikmeler Rapicon Türkiye sorumluluğunda değildir.


Gizlilik Şartları
Sizlere en güvenilir alışveriş olanaklarını sunmak amacı ile www.rapiconturkiye.com da bulunan hiçbir kişisel bilgi; kesinlikle üçüncü şahıslar veya herhangi bir kurum ile paylaşılmaz. Satın alma işlemleri sırasında bildirdiğiniz bütün detaylar en yüksek elektronik güvenlik standartlarında saklanmakta ve yalnızca mevcut T.C. kanunları çerçevesinde kullanılmaktadır.


Ürün İade ve Değişimler
rapiconturkiye.com web sitesi üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır. Ürünlerimizin üretimden kaynaklanan durumlarda yenisiyle değiştirilir. Satın alınan ürünlerin iadesi ile ilgili herhangibir sorun yaşanmaması için lütfen ürününüzü kargo firması yetkilisinden teslim alırken, kargo görevlisi önünde açarak ve kontrol ederek teslim alınız. Eğer ürün ambalajında yırtılma, ezilme vb. bir bozukluk görürseniz ürünü teslim almayınız. Bu tip durumlarda bize mail veya telefon yoluyla başvurabilirsiniz.

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, “Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.”


Sipariş
Web sitemiz üzerinden online sipariş verebilir, havale ile ödeme yapabilirsiniz. Hesap numaralarımız sipariş aşamasında ekrana gelecektir.


Sipariş Takibi
Siparişlerinizin durumunu müşteri paneliniden veya telefon ile öğrenebilirsiniz.


Üyelik Bilgisi Güncelleme
Üyelik bilgilerinizi güncel tutmanız size göndereceğimiz kampanya duyuruları ve diğer durumlar için önemlidir. Üyelik bilgilerinizi müşteri panelinizden kolayca güncelleyebilirsiniz.